Сиротенко А.Й., Чернов Б.О.

Затока Сиваш, або Гниле море. Природний комплекс Азовського моря

Природний комплекс Азовського моря

Сиваш, або Гниле море, являє собою розгалужену систему заток та численних островів. Площа його 2,7 тис. квадратних кілометрів, найбільша глибина 3,2 м. Води влітку нагріваються до +35°С, а взимку охолоджуються і в північній частині навіть замерзають.
Оскільки в Сиваш не впадає жодна річка, води під впливом високих температур і випаровування дуже осолонюються. У південній частині солоність становить 250%о. Цим він нагадує гігантську природну хімічну лабораторію, насичену великою кількістю різноманітних солей. У північній, менш солоній частині Сиваша – досить різноманітна фауна. Тут живуть ракоподібні, черви, молюски, водиться близько 50 видів риб. У південній частині, де вода являє собою ропу, риби немає. Ропу Сиваша використовують для добування кухонної солі, йоду, брому, соди, мірабіліту. Сиваш, як і Азовське море, дуже забруднений.

Бажано запам’ятати

Азовське море має площу 39 тис. квадратних кілометрів, середню глибину 7,4 м, а найбільшу – 15 м. Солоність на акваторії відкритого моря становить 10-11%о.
Фауна Азовського моря налічує близько 350 видів. З риб промислове значення мають лящ, хамса, тараня, судак, білуга, оселедці.
Ще донедавна Азовське море було дуже багате на рибу, але останнім часом промислове значення моря різко знизилося через промислово-побутове забруднення та надмірний вилов риби. Для врятування моря необхідні радикальні заходи.

Додатковий матеріал

[1] У 30-ті роки XX ст. загальний вилов риби в Азовському морі становив 300 тис. тонн, з яких на цінні види риб (осетрових, судака, лящів, тараню) припадало 100 тис. тонн. Рибопродуктивність Азовського моря – 8 тонн на один квадратний кілометр – не мала собі рівних серед інших водойм.

Запитання і завдання

Перший рівень
1. Дайте характеристику природного комплексу Азовського моря.
2. Чим зумовлена оригінальність природи Сиваша?
3. Як виникло Азовське море? Чи правильно його називати затокою Чорного моря?
4. Які особливості природи Азовського моря і яка його роль у житті людей та їх господарській діяльності?

Другий рівень
1. Дайте порівняльну характеристику Азовського і Чорного морів.
2. Чому Азовське море втратило своє рибопродуктивне значення?
3. Які головні природоохоронні проблеми Азовського моря? Розкрийте їх причини.
4. Чому підвищується загальна солоність води Азовського моря? Чи є засоби боротьби з цим явищем?

Третій рівень
1. Чим природний комплекс Азовського моря відрізняється від природного комплексу Чорного?
2. Оскільки рибопродуктивність Азовського моря дуже знизилась, деякі вчені пропонують наглухо закрити Керченську протоку, течію Дону спрямувати через Волгу у Каспійське море, Кубані – у Чорне, а утворений суходіл використовувати для видобутку залізної і титанової руд, природного горючого газу та під сільськогосподарські угіддя. Яка ваша думка щодо цього проекту? Зважте всі «за» і «проти».