Юрківський В. М.

Прага - столиця Чехії. Богемія і Моравія. Міста Чехії - Пльзень, Карлові Вари, Брно, Острава

Чехія

За характером рельєфу Чехія являє собою плоскогір'я-улоговину, майже з усіх боків оточену горами: Богемський Ліс, Рудні гори, Судети і Карпати. Північно-західна частина улоговини – Богемія – належить до басейну Ельби, південно-східна – Моравія – до басейну Дунаю. Серед міст Богемії найбільшими є Прага, Пльзень і Карлові Вари, серед міст Моравії – Брно і Острава.
Прага (1,3 млн. жителів) – столиця, найбільше і найважливіше місто Чехії. Це одне з найстаріших і найкрасивіших міст Центральної Європи, практично не зруйноване під час другої світової війни. Прага лежить на берегах Влтави – лівої притоки річки Лаби (чеська назва Ельби) і займає центральне положення в Богемії. Долина Ельби створює для Праги зручний шлях у німецькі землі.
Крім виконання столичних функцій, Прага виділяється своєю культурною спадщиною і науковими закладами. Град (Празький кремль) і собор Святого Віта, Карлів міст, Старе місто і Ратуша є найвідомішими її архітектурними та історичними пам'ятками. В місті багато старовинних палаців, музеїв, бібліотек, театрів і концертних залів. Карлів (Празький) університет було засновано в 1348 р.
Столиця одночасно є важливим транспортним вузлом і одним з провідних індустріальних центрів. Її промислова продукція включає дизельні турбіни, авіаційні двигуни, промислове обладнання, оптичні інструменти, автомобілі, трамваї, меблі, поліграфічні вироби, пиво і харчові продукти.
Пльзень відомий як комбінатом важкого машинобудування «Шкода», так і пивоварними заводами. Заводи фірми «Шкода» виникли в 60-х роках XIX ст. і невдовзі стали широко знаними в Європі, а сама фірма була тісно пов'язана з аналогічними фірмами Франції та Німеччини. Заводи відігравали значну роль як виробники важкого озброєння напередодні та в роки першої та другої світових воєн. Після 1945 р. це найважливіший і найбільший універсальний осередок важкого машинобудування в Чехії і Центральній Європі. Пивоварні заводи Пльзеня були побудовані тоді ж, як і заводи «Шкода», але традиції пльзенського (чеського) пива мають тисячолітню історію.
Карлові Вари (нім. Карлсбад) є бальнеологічним курортом із загальноєвропейською славою. Одночасно це осередок художніх виробів зі скла (чеське, або богемське скло), виготовлення посуду і фарфору. Природною базою для цього стали місцеві поклади вугілля та каоліну.
Брно – друге за кількістю населення місто країни і центр Моравії. Це промисловий вузол, продукцією якого є чавун і сталь, хімікати, трактори, текстильні і шкіряні вироби. На схід від нього, в передгір'ях Карпат, знаходиться один з найвідоміших центрів взуттєвої промисловості – місто Злін з головними фабриками «Батя».
Острава – осердя найбільшого промислового району Чехії. Основою його став Остравський кам'яновугільний басейн. В геологічному відношенні він становить одне ціле з Верхньосілезьким кам'яновугільним басейном Польщі. Остравський промрайон інколи називають «Чеською Сілезією». Це також типовий вугільно-металургійний комплекс, що базується на власному коксівному вугіллі та на довізній залізній руді. Вугільні шахти, коксові печі, теплові електростанції, металургійні, хімічні, машинобудівні заводи, зокрема завод важких вантажних автомашин, – його промислове обличчя. Острава лежить на берегах Одеру і має водний зв'язок з польським портом Щецін на Балтійському морі. Природне середовище в Остравському районі забруднене так само, як і в сусідніх районах Польщі.
Географічне положення Брно і Острави має важливе стратегічне значення. Вони відкривають і закривають гірський прохід між Судетами і Карпатами, який називають «Моравськими воротами». Через нього здавна проходив важливий торговий шлях з басейну Дунаю в басейн Одеру і Вісли, а зараз пролягають залізниці і шосейні дороги міжнародного значення.